МАКЕДОНИЈА РЕГИОН СВЕТ ЕКОНИМИЈА ХРОНИКА СПОРТ КУЛТУРА КОЛУМНИ TRENDING KITCHEN ШОУБИЗ ЗДРАВЈЕ ЗАНИМИЛИВОСТИ ТЕХНОЛОГИЈА АВТО
Владата има рок од 15 дена да ги достави амандманите до Собранието
Ципрас му честита на Заев за гласањето
Пратениците на СДСМ се откажаа од дискусија, се очекува гласање
Во „Монструм" било пукано со две пушки и пиштол
Шоубиз
Запознајте ја ќерката на Кристијано Роналдо (Фото)

Запознајте ја ќерката на Кристијано Роналдо (Фото)

четврток, 07 декември 2017, 11:04ч.   |   L.E.

Фановите на славниот фудбалер до сега немаа можност да се запознаат со неговото четврто дете, се додека таа и нејзината мајка не се појавија на насловната страна на шпанскиот магазин Hola.

Георгина во едиторијалот позираше во неколку комбинации.

Иако многу исчекуваа како девојчето изгледа, вниманието беше усмерено и кон Георгина, поради совршената линија која ја има.

Иако веднаш продолжи со вежбање, на никој не му е јасно како може да изгледа вака после 3 недели откако се породи.

 

© ЖУРНАЛ    ~112,38

НАЈЧИТАНИ ОД ШОУБИЗ
Миранда од „Сексот и градот“ поразена во трката за гувернер на Њујорк
Ријана ги собра најголемите ѕвезди на хуманитарниот „Дијамантски бал“ (Фото)
МАРКЕТИНГ ИМПРЕСУМ КОНТАКТ

© 2009-2018 НОВИНСКА АГЕНЦИЈА „ЖУРНАЛ“.
Димитрие Чуповски 4/2-11, Скопје, Република Македонија. Телефон: 02/3217-815
Сите права се задржани.
Овој материјал не смее да се складира, издава, емитува, препишува и повторно да се дистрибуира во каква било форма, без писмена дозвола од ЖУРНАЛ.
Секој упад и злоупотреба на интернет страницата на ЖУРНАЛ е казнив по членовите 251 и 251a од КЗ на Република Македонија.