Журнал - Новинска агенција

Zurnal.mk

Претепан малолетник во Ченто

Рама со порака до Иванов: Албанскиот не е јазик на непријателот
Четворица обвинители реагираат: На Бобан Илиќ требало да му се суди за убиство
Судир меѓу нотарите и адвокатите за Законот за нотаријат
ВМРО-ДПМНЕ: Заев и Џафери ја доведоа во прашање и препораката за преговори за ЕУ

Црна хроника

Претепан малолетник во Ченто
cento_1.jpg

Скопје, 6 декември- Вчера во 20 часот, таткото на 16-годишно момче пријавил во полиција дека момчето било физички нападнато од страна на неколку непознати лица.

Полицијата ги презема потребните мерки за пронаоѓање на сторителите и расчистување на случајот.

 06.12.2017, 13:21  | L.E. | 75

 

© ZURNAL.mk

 Црна хроника 

НОВИНСКА АГЕНЦИЈА "ЖУРНАЛ"

Димитрие Чуповски 4/2-11
Скопје, Република Македонија
Телефон: 02 3217 815
Е-пошта: info @ zurnal.mk

17666
© 2018 Журнал - Новинска агенција. Сите права се заштитени.
Овој материјал не смее да се складира, издава, емитува, препишува и повторно да се дистрибуира во каква било форма, без писмена дозвола од ЖУРНАЛ. Секој упад и злоупотреба на интернет страницата на ЖУРНАЛ е казнив по членовите 251 и 251a од КЗ на Република Македонија.