Журнал - Новинска агенција

Zurnal.mk

Најсмешните и најслатките бебиња на светот

Таравари: Нападот на наставниците во гостиварската гимназија досега невиден настан
Османи: Имплементацијата на планот 3-6-9 ги надмина и најоптимистичките прогнози, оче..
Нови рочишта за „Т.Н.Т“, „Транспортер“ и „Тендери“
Коѕијас - Димитров: Уште неколку спорни, но најтешки точки

Занимиливости

Најсмешните и најслатките бебиња на светот
bebe_11.jpg

Децата се секогаш цвеќето и убавината на домот...

Овие мали деца и бебиња се многу смешни со своите потези и она што си го замислиле во главата. Сепак, тие се уште се многу мали и го истражуваат светот, а нам ни се супер смешни и забавни.

 26.01.2017, 12:22  | V.E. | 552

 

© ZURNAL.mk

 Занимиливости 

НОВИНСКА АГЕНЦИЈА "ЖУРНАЛ"

Димитрие Чуповски 4/2-11
Скопје, Република Македонија
Телефон: 02 3217 815
Е-пошта: info @ zurnal.mk

88
© 2018 Журнал - Новинска агенција. Сите права се заштитени.
Овој материјал не смее да се складира, издава, емитува, препишува и повторно да се дистрибуира во каква било форма, без писмена дозвола од ЖУРНАЛ. Секој упад и злоупотреба на интернет страницата на ЖУРНАЛ е казнив по членовите 251 и 251a од КЗ на Република Македонија.