МАКЕДОНИЈА РЕГИОН СВЕТ ЕКОНИМИЈА ХРОНИКА СПОРТ КУЛТУРА КОЛУМНИ TRENDING KITCHEN ШОУБИЗ ЗДРАВЈЕ ЗАНИМИЛИВОСТИ ТЕХНОЛОГИЈА АВТО
Шекеринска: Најголемиот успех со членството во НАТО е што првите ратификации дојдоа о..
Села ја откажа средбата со Заев
Кирацовски: Побарав таткото на мојата сопруга да се повлече од работното место
Возачот на автобусот кој се преврте и неговото семејство го напуштиле домот во Гостив..
Шоубиз
Хејли Хаселхоф со секси фотосесија ги охрабри жените со облини (Фото)

Хејли Хаселхоф со секси фотосесија ги охрабри жените со облини (Фото)

петок, 15 декември 2017, 15:41ч.   |   L.E.

Ќерката на славниот глумец Дејвид Хаселхоф, Хејли сними секси едиторијал за магазинот “Slink”. Таа позираше во долна облека, а како што вели, фотографиите сè со цел да се охрабрат жените да си го сакаат и почитуваат своето тело.

 

 

25 годишната Хејли Хаселхоф, ќерката на глумецот Дејвид Хаселхоф кој се прослави со улогата во серијата “Чувари на плажа”, е новото лице за најновиот број на магазинот “Slink”.

Ја сликаше познатиот фотограф Роберт Агилар . Фотосесијата била во луксузен хотел во Лондон, а Хејли позираше во секси долна облека од тантела. Едиторијалот добил многубројни пофалби.

 

“Навистина е важно да постои магазин кој работи на тоа да им дава самодоверба на жените, модата и облините. Насловната страница на која позирам во долна облека е навистина важен и храбар момент за мене”, вели Хејли.

 

Таа зборуваше и за нејзините несигурности за кои вели: “Сите ние имаме моменти кога сме несигурни за нашето тело, но мораме да го прифатиме и сакаме такво какво што е. Мораме да се сакаме себè си доколку сакаме да стигнеме до местото каде сакаме да бидеме утре”.

© ЖУРНАЛ    ~990,332

НАЈЧИТАНИ ОД ШОУБИЗ
Рада Манојловиќ во Скопје: Пејачката била гостинка на Шенки Версаче! (Фото)
Ми го уништи животот, Душко веќе не ми верува: И се распаѓа бракот на Карлеуша
Македонската водителка ги покажа новите силикони во бикини (Фoto)
ТВ водителката Бојана Скендеровски му останала должна голема сума на пари на екс сопругот Огнен!
Нови детали за порно аферата на Карлеуша: Пејачката пред своите ќерки Врањеш го претставувала како доктор? (Фото)
И Дара Бубамара ја прокоментира порно аферата на Јелена Карлеуша
МАРКЕТИНГ ИМПРЕСУМ КОНТАКТ

© 2009-2019 НОВИНСКА АГЕНЦИЈА „ЖУРНАЛ“.
Димитрие Чуповски 4/2-11, Скопје, Република Македонија. Телефон: 02/3217-815
Сите права се задржани.
Овој материјал не смее да се складира, издава, емитува, препишува и повторно да се дистрибуира во каква било форма, без писмена дозвола од ЖУРНАЛ.
Секој упад и злоупотреба на интернет страницата на ЖУРНАЛ е казнив по членовите 251 и 251a од КЗ на Република Македонија.