МАКЕДОНИЈА РЕГИОН СВЕТ ЕКОНИМИЈА ХРОНИКА СПОРТ КУЛТУРА КОЛУМНИ TRENDING KITCHEN ШОУБИЗ ЗДРАВЈЕ ЗАНИМИЛИВОСТИ ТЕХНОЛОГИЈА АВТО
Шекеринска: Најголемиот успех со членството во НАТО е што првите ратификации дојдоа о..
Села ја откажа средбата со Заев
Кирацовски: Побарав таткото на мојата сопруга да се повлече од работното место
Возачот на автобусот кој се преврте и неговото семејство го напуштиле домот во Гостив..
Шоубиз
Уште една ѕвезда најдена мртва, телото го пронашол сопственикот на станот, колегите во шок

Уште една ѕвезда најдена мртва, телото го пронашол сопственикот на станот, колегите во шок

петок, 15 декември 2017, 15:36ч.   |   L.E.

Порно актерката Јуризан Белтран, била пронајдена мртва во станот во кој престојувала во Лос Анџелес, а постои сомнение дека се предозирала со лекови или дрога.

Една недела по самоубиството на Аугуст Ејмс, уште една порно актерка била пронајдена мртва. 31-годишната Белтран била попозната под уметничкото име Јури Лав.

Официјално не била соопштена причината за смртта, но инспекторите се сомневаат дека станува збор за преголема доза на лекови или дрога.
"Белтран починала од преголема доза на дрога. Нејзиното тело го пронашол сопственикот на станот во кој живеела. Околу нејзиниот кревет биле пронајдени разни апчиња", рекол нејзиниот пријател Ники Мило.

Ова е втора смрт во порно индустријата во рок од една недела. Јуризан кариерата ја започнала во 2004. година и нејзините пријатели истакнуваат дека ништо не укажувало на тоа дека ќе дојде до трагедија.

 

© ЖУРНАЛ    ~1,589,541

НАЈЧИТАНИ ОД ШОУБИЗ
Рада Манојловиќ во Скопје: Пејачката била гостинка на Шенки Версаче! (Фото)
Ми го уништи животот, Душко веќе не ми верува: И се распаѓа бракот на Карлеуша
Македонската водителка ги покажа новите силикони во бикини (Фoto)
ТВ водителката Бојана Скендеровски му останала должна голема сума на пари на екс сопругот Огнен!
Нови детали за порно аферата на Карлеуша: Пејачката пред своите ќерки Врањеш го претставувала како доктор? (Фото)
И Дара Бубамара ја прокоментира порно аферата на Јелена Карлеуша
МАРКЕТИНГ ИМПРЕСУМ КОНТАКТ

© 2009-2019 НОВИНСКА АГЕНЦИЈА „ЖУРНАЛ“.
Димитрие Чуповски 4/2-11, Скопје, Република Македонија. Телефон: 02/3217-815
Сите права се задржани.
Овој материјал не смее да се складира, издава, емитува, препишува и повторно да се дистрибуира во каква било форма, без писмена дозвола од ЖУРНАЛ.
Секој упад и злоупотреба на интернет страницата на ЖУРНАЛ е казнив по членовите 251 и 251a од КЗ на Република Македонија.