МАКЕДОНИЈА РЕГИОН СВЕТ ЕКОНИМИЈА ХРОНИКА СПОРТ КУЛТУРА КОЛУМНИ TRENDING KITCHEN ШОУБИЗ ЗДРАВЈЕ ЗАНИМИЛИВОСТИ ТЕХНОЛОГИЈА АВТО
Јавното обвинителство формира Комисија за следење на нерегуларности на референдумот
Дурловски ја насочуваше толпата во Собранието, сведочеше градоначалникот на Шутка, Ку..
Земјоделско здружение му додели плакета на министерот Николовски
ВИДЕО: Јовановиќ: НАТО ни е потребно за да не се испоубиеме на Балканот
Шоубиз
Заборави да облече градник: Викторија Бекам во Лондон (Фото)

Заборави да облече градник: Викторија Бекам во Лондон (Фото)

петок, 15 декември 2017, 13:03ч.   |   L.E.

За Викторија Бекам започнаа празничните прослави во кои таа ужива.

Дизајнерката заедно со Дејвид Бекам синоќа беше дел од новогодишната забава на британскиот Vogue, која се одржа во нејзината продавница во Лондон.

Викторија се појави во црвен фустан дел од нејзината колекција, а изгледот беше надополнет со светкави зелени потпетици и чанта.

Дизајнерката изледаше одлично, но папараците забележаа дека заборавила да облече градник па ги покажа брадавиците.

© ЖУРНАЛ    ~311,105

НАЈЧИТАНИ ОД ШОУБИЗ
Ријана ги собра најголемите ѕвезди на хуманитарниот „Дијамантски бал“ (Фото)
Миранда од „Сексот и градот“ поразена во трката за гувернер на Њујорк
МАРКЕТИНГ ИМПРЕСУМ КОНТАКТ

© 2009-2018 НОВИНСКА АГЕНЦИЈА „ЖУРНАЛ“.
Димитрие Чуповски 4/2-11, Скопје, Република Македонија. Телефон: 02/3217-815
Сите права се задржани.
Овој материјал не смее да се складира, издава, емитува, препишува и повторно да се дистрибуира во каква било форма, без писмена дозвола од ЖУРНАЛ.
Секој упад и злоупотреба на интернет страницата на ЖУРНАЛ е казнив по членовите 251 и 251a од КЗ на Република Македонија.