МАКЕДОНИЈА РЕГИОН СВЕТ ЕКОНИМИЈА ХРОНИКА СПОРТ КУЛТУРА КОЛУМНИ TRENDING KITCHEN ШОУБИЗ ЗДРАВЈЕ ЗАНИМИЛИВОСТИ ТЕХНОЛОГИЈА АВТО
Ружин: Реакциите од Бугарија служат само за собирање политички поени
(Видео) ВМРО-ДПМНЕ бара итна и неотповиклива оставка од Димитров и Спасовски
Заев: Во наредниот период нема да има општ закон за амнестија
Советот одлучи: Вработените на клинички ќе плаќаат двојно поскап паркинг
Шоубиз
Јелена Карлеуша на 10 години ја запознала Брена

Јелена Карлеуша на 10 години ја запознала Брена

петок, 15 декември 2017, 12:22ч.   |   L.E.

 Фолк-пејачката Јелена Карлеуша неколкупати има кажано дека идол од детството ѝ била Лепа Брена.

жТаа ја запознала Брена кога имала само 10 години, а тогаш е направена и нивната прва заедничка фотографија. Фотографијата е сликана во 1988 година.

 

© ЖУРНАЛ    ~251,85

НАЈЧИТАНИ ОД ШОУБИЗ
МАРКЕТИНГ ИМПРЕСУМ КОНТАКТ

© 2009-2018 НОВИНСКА АГЕНЦИЈА „ЖУРНАЛ“.
Димитрие Чуповски 4/2-11, Скопје, Република Македонија. Телефон: 02/3217-815
Сите права се задржани.
Овој материјал не смее да се складира, издава, емитува, препишува и повторно да се дистрибуира во каква било форма, без писмена дозвола од ЖУРНАЛ.
Секој упад и злоупотреба на интернет страницата на ЖУРНАЛ е казнив по членовите 251 и 251a од КЗ на Република Македонија.