МАКЕДОНИЈА РЕГИОН СВЕТ ЕКОНИМИЈА ХРОНИКА СПОРТ КУЛТУРА КОЛУМНИ TRENDING KITCHEN ШОУБИЗ ЗДРАВЈЕ ЗАНИМИЛИВОСТИ ТЕХНОЛОГИЈА АВТО
Јавното обвинителство формира Комисија за следење на нерегуларности на референдумот
Дурловски ја насочуваше толпата во Собранието, сведочеше градоначалникот на Шутка, Ку..
Земјоделско здружение му додели плакета на министерот Николовски
ВИДЕО: Јовановиќ: НАТО ни е потребно за да не се испоубиеме на Балканот
Шоубиз
Сексуално вознемирена: По обвинувањата на Селма Хаек се јави и Харви Вајнштајн

Сексуално вознемирена: По обвинувањата на Селма Хаек се јави и Харви Вајнштајн

петок, 15 декември 2017, 12:21ч.   |   L.E.

Селма Хаек е уште една актерка жртва на продуцентот Харви Вајнштајн.

Актерката тврди дека била сексуално вознемирувана, а во својата изјава го нарече „чудовиште“ кое и понудило секс во тројка и од неа побарал орално да го задоволи.

Но, по нејзините обвинувања се јави и Вајнштајн кој вели:

„Тоа беше дел од приказната. Фрида Кало беше бисексуалка, а таа играше во филмот“.

 

© ЖУРНАЛ    ~198,68

НАЈЧИТАНИ ОД ШОУБИЗ
Ријана ги собра најголемите ѕвезди на хуманитарниот „Дијамантски бал“ (Фото)
Миранда од „Сексот и градот“ поразена во трката за гувернер на Њујорк
МАРКЕТИНГ ИМПРЕСУМ КОНТАКТ

© 2009-2018 НОВИНСКА АГЕНЦИЈА „ЖУРНАЛ“.
Димитрие Чуповски 4/2-11, Скопје, Република Македонија. Телефон: 02/3217-815
Сите права се задржани.
Овој материјал не смее да се складира, издава, емитува, препишува и повторно да се дистрибуира во каква било форма, без писмена дозвола од ЖУРНАЛ.
Секој упад и злоупотреба на интернет страницата на ЖУРНАЛ е казнив по членовите 251 и 251a од КЗ на Република Македонија.