МАКЕДОНИЈА РЕГИОН СВЕТ ЕКОНИМИЈА ХРОНИКА СПОРТ КУЛТУРА КОЛУМНИ TRENDING KITCHEN ШОУБИЗ ЗДРАВЈЕ ЗАНИМИЛИВОСТИ ТЕХНОЛОГИЈА АВТО
Бени Шаќири: И ВМРО ДПМНЕ да беше на власт, ќе го поддржев референдумот!
Македонија ќе бара спас за железничката линија Белград-Скопје-Солун
АКЦИЈА ЗА ГЕНЕРАЛНО ЧИСТЕЊЕ НА ОПШТИНАТА ШУТО ОРИЗАРИ
Тевдовски: поддржуваме решение пензонерите да не вршат регистрација во УЈП
Шоубиз
Нова трансформација за Никол Кидман (Фото)

Нова трансформација за Никол Кидман (Фото)

четврток, 14 декември 2017, 12:10ч.   |   L.E.

Никол Кидман, многумина ја сметаат за една од најубавите актерки во Холивуд, повторно направи трансформација во изгледот и сето тоа поради новиот филм во кој глуми „Destroyer“.

 

Нејзините долги руси коси се заменети со костенлива перика, тенот и е потемен, а има и видливо помалку килограми, така што изгледа и многу постаро.

Кидман инаку, неодамна освоил Еми за главна женска улога во серијата „Мали лаги“.

 

 

© ЖУРНАЛ    ~258,90

НАЈЧИТАНИ ОД ШОУБИЗ
Ријана ги собра најголемите ѕвезди на хуманитарниот „Дијамантски бал“ (Фото)
Миранда од „Сексот и градот“ поразена во трката за гувернер на Њујорк
МАРКЕТИНГ ИМПРЕСУМ КОНТАКТ

© 2009-2018 НОВИНСКА АГЕНЦИЈА „ЖУРНАЛ“.
Димитрие Чуповски 4/2-11, Скопје, Република Македонија. Телефон: 02/3217-815
Сите права се задржани.
Овој материјал не смее да се складира, издава, емитува, препишува и повторно да се дистрибуира во каква било форма, без писмена дозвола од ЖУРНАЛ.
Секој упад и злоупотреба на интернет страницата на ЖУРНАЛ е казнив по членовите 251 и 251a од КЗ на Република Македонија.