МАКЕДОНИЈА РЕГИОН СВЕТ ЕКОНИМИЈА ХРОНИКА СПОРТ КУЛТУРА КОЛУМНИ TRENDING KITCHEN ШОУБИЗ ЗДРАВЈЕ ЗАНИМИЛИВОСТИ ТЕХНОЛОГИЈА АВТО
Во понеделник жрепка за кандидатите за градоначалници
„Не бараме милост, туку правда“ – демонстрантите со порака до Заев на протестот за Фе..
Катругалос: Ципрас ќе го посети Скопје првата седмица од април
Река прв, Силјановска втора, Пендаровски трет на гласачкото ливче
Шоубиз
Има 46 години и вакво тело: Облече провокативен фустан и покажа со што располага (Фото)

Има 46 години и вакво тело: Облече провокативен фустан и покажа со што располага (Фото)

четврток, 14 декември 2017, 11:58ч.   |   L.E.

Аманда Холден (46), британска водителка и пејачка, беше во центарот на вниманието при доделувањето на Attitude наградите и забавата која по тој повод се одржа во Лондон.

 

Аманда, која публиката моментално може да ја види во улога на судија во емисијата „Јас имам талент“, покажа завидна линија, иако многуммина се сложија и дека фустанот е премногу провокативен.

 

Покрај тоа што ваков фустан не трпи вишок килограми, не трпи ниту градник, па длабокиот „рез“ откри и голем дел од градите на водителката.

 

Аманда е љубителка на вакви смели комбинации, што покажуваат и фотографиите од нејзините претходни прошетки по црвениот тепих, а многуммина велат дека со своите комбинации редовно ги засенува и своите многу помлади колешки.

© ЖУРНАЛ    ~322,108

НАЈЧИТАНИ ОД ШОУБИЗ
Македонската естрада доби “бомба” во вистинска смисла на зборот! (Видео)
Ми ставија нож под грло да се појавам во спот: Владо Jаневски го прекрши правилото
Тошиќ „полудел“ откако анонимно го добил видеото од „жешката акција“ на Карлеуша и неговиот колега
„Чувствував дека нешто ќе се случи“: Ова се првите зборови на сопругата на Шабан Шаулиќ по сообраќајната несреќа
Сопственикот на клубот во Германија ги откри последните зборови што му ги кажал Шабан
Нова трагедија во семејството Шаулиќ: По смртта на Шабан семејството повторно завиено во црно
МАРКЕТИНГ ИМПРЕСУМ КОНТАКТ

© 2009-2019 НОВИНСКА АГЕНЦИЈА „ЖУРНАЛ“.
Димитрие Чуповски 4/2-11, Скопје, Република Македонија. Телефон: 02/3217-815
Сите права се задржани.
Овој материјал не смее да се складира, издава, емитува, препишува и повторно да се дистрибуира во каква било форма, без писмена дозвола од ЖУРНАЛ.
Секој упад и злоупотреба на интернет страницата на ЖУРНАЛ е казнив по членовите 251 и 251a од КЗ на Република Македонија.