МАКЕДОНИЈА РЕГИОН СВЕТ ЕКОНИМИЈА ХРОНИКА СПОРТ КУЛТУРА КОЛУМНИ TRENDING KITCHEN ШОУБИЗ ЗДРАВЈЕ ЗАНИМИЛИВОСТИ ТЕХНОЛОГИЈА АВТО
Измените на Уставот в среда пред Уставниот суд
Заев: Верувам дека ќе обезбедиме двотретинско мнозинство за уставните измени
Иванов ќе се обрати во Собранието на 28 декември
Дедомразовци традиционално ќе трчаат во Скопје
Шоубиз
Како принцези: Пинк со 6-годишната ќеркичка во волуменозни фустани на црвениот тепих

Како принцези: Пинк со 6-годишната ќеркичка во волуменозни фустани на црвениот тепих

четврток, 09 ноември 2017, 10:55ч.   |   N.R.

Скопје 9 ноември -  Пинк беше една од гостинките на доделувањето на CMA Awards. 38-годишната пејачка имаше слатка придружба на црвениот тепих – нејзината ќеркичка Вилоу.
Музичката ѕвезда и 6-годишното девојче се појавија на манифестацијата во волуменозни креации. Впечатливиот фустан кој го носеше Пинк, доаѓа од модниот бренд Monsoori.

© ЖУРНАЛ    ~158,54

НАЈЧИТАНИ ОД ШОУБИЗ
МАРКЕТИНГ ИМПРЕСУМ КОНТАКТ

© 2009-2018 НОВИНСКА АГЕНЦИЈА „ЖУРНАЛ“.
Димитрие Чуповски 4/2-11, Скопје, Република Македонија. Телефон: 02/3217-815
Сите права се задржани.
Овој материјал не смее да се складира, издава, емитува, препишува и повторно да се дистрибуира во каква било форма, без писмена дозвола од ЖУРНАЛ.
Секој упад и злоупотреба на интернет страницата на ЖУРНАЛ е казнив по членовите 251 и 251a од КЗ на Република Македонија.