МАКЕДОНИЈА РЕГИОН СВЕТ ЕКОНИМИЈА ХРОНИКА СПОРТ КУЛТУРА КОЛУМНИ TRENDING KITCHEN ШОУБИЗ ЗДРАВЈЕ ЗАНИМИЛИВОСТИ ТЕХНОЛОГИЈА АВТО
Димитров: Од нас на 30 септември зависи нашата иднина и на нашите деца
Ексклузивно интервју на Канал 5 со министерот за култура Асаф Адеми
Ахмети од Куманово: Граѓаните да гласаат на референдумот, Македонија нема друга алтер..
МОСТ во извештај за референдумот го критикува апелот на Заев финансиски да се мотивир..
Шоубиз
Вака изгледала Ајшеѓул од „Мојот син” пред операциите

Вака изгледала Ајшеѓул од „Мојот син” пред операциите

четврток, 09 ноември 2017, 10:53ч.   |   N.R.

Скопје 9 ноември -  Убавата Ајшеѓул или актерката Бурчин Терзиоглу секојдневно ја гледаме на телевизиските екрани, но таа во младоста била многу поразлична од денес.
Вака изгледала ѕвездата на „Мојот син“ пред операцијата на носот, погледнете.

 

© ЖУРНАЛ    ~374,130

НАЈЧИТАНИ ОД ШОУБИЗ
Ријана ги собра најголемите ѕвезди на хуманитарниот „Дијамантски бал“ (Фото)
Миранда од „Сексот и градот“ поразена во трката за гувернер на Њујорк
МАРКЕТИНГ ИМПРЕСУМ КОНТАКТ

© 2009-2018 НОВИНСКА АГЕНЦИЈА „ЖУРНАЛ“.
Димитрие Чуповски 4/2-11, Скопје, Република Македонија. Телефон: 02/3217-815
Сите права се задржани.
Овој материјал не смее да се складира, издава, емитува, препишува и повторно да се дистрибуира во каква било форма, без писмена дозвола од ЖУРНАЛ.
Секој упад и злоупотреба на интернет страницата на ЖУРНАЛ е казнив по членовите 251 и 251a од КЗ на Република Македонија.