Журнал - Новинска агенција

Zurnal.mk

И покрај луксузниот живот, познатата пејачка се вози со јавен превоз

Одобрено обвинението за Чавков и петмина пратеници
Север: Договорот за името е голем чекор за целиот Балкан
Хан: Иванов да преземе одговорност за процесот за договорот со Грција
Ѕанакопулос: Договорот е политичка победа, се решава прашање старо 30 години

Шоубиз

И покрај луксузниот живот, познатата пејачка се вози со јавен превоз
emina-jahovikj-e-vo-shok-od-postapkata-na-sin-i-215287.jpg

Скопје 9 ноември -  Познатата пејачка веќе долго време живее во луксузен дом во Истанбул каде што се откако се омажи за нејзиниот колега Мустафа Сандала.
Емина Јаховиќ често објавува фотки на социјалните мрежи каде што може да видиме дека живее луксузен живот.Меѓутоа, со еден гест пејачката покажа дека живее како обчен човек.
На Инстаграм се појави фотка на која Емина со својот колега пејач се вози во градски превоз.

 09.11.2017, 10:50  | N.R. | 183

 

© ZURNAL.mk

Aktuelno

 Шоубиз 

НОВИНСКА АГЕНЦИЈА "ЖУРНАЛ"

Димитрие Чуповски 4/2-11
Скопје, Република Македонија
Телефон: 02 3217 815
Е-пошта: info @ zurnal.mk

36996
© 2018 Журнал - Новинска агенција. Сите права се заштитени.
Овој материјал не смее да се складира, издава, емитува, препишува и повторно да се дистрибуира во каква било форма, без писмена дозвола од ЖУРНАЛ. Секој упад и злоупотреба на интернет страницата на ЖУРНАЛ е казнив по членовите 251 и 251a од КЗ на Република Македонија.