Журнал - Новинска агенција

Zurnal.mk

Има 36 години и 3 деца - прогласена е за најубава жена на светот

Шекеринска за "Different": Македонија се извлече од Балканската кал, граѓаните немат ..
Ангелов: Саздо не го убија Албанци, го убија три свирепи, злобни и сурови лица
Димовски: За избор на ДИК треба политичко усогласување
Алијансата за Албанците со решенија за спречување на лекарите да ја напуштаат држават..

Шоубиз

Има 36 години и 3 деца - прогласена е за најубава жена на светот
be.png

„БуззНет“ објави дека поп дивата ја победила индиската убавица Пријанка Чопра и го освоила првото место на изборот за најубава жена на светот.

Атрактивната Бијонсе која неодамна повторно стана мајка, значи по породилното отсуство на сцената ќе се врати побогата за уште една титула. За сексапилната поп дива секако ова не е првото вакво признание, во 2012 година магазинот „Пипл“ ја прогласи исто така за најубава жена на планетата.

Гордата мама Бијонсе не го криела воодушевувањето за ласкавата титула и за американските медиуми изјавила дека е среќна поради изборот но и дека сепак „децата се сржта на нејзиното постоење“.  

 10.10.2017, 15:52  | L.E. | 168

 

© ZURNAL.mk

Aktuelno

 Шоубиз 

НОВИНСКА АГЕНЦИЈА "ЖУРНАЛ"

Димитрие Чуповски 4/2-11
Скопје, Република Македонија
Телефон: 02 3217 815
Е-пошта: info @ zurnal.mk

40351
© 2018 Журнал - Новинска агенција. Сите права се заштитени.
Овој материјал не смее да се складира, издава, емитува, препишува и повторно да се дистрибуира во каква било форма, без писмена дозвола од ЖУРНАЛ. Секој упад и злоупотреба на интернет страницата на ЖУРНАЛ е казнив по членовите 251 и 251a од КЗ на Република Македонија.