Журнал - Новинска агенција

Zurnal.mk

Овие две мајки блеснаа на модниот настан во Верона

ДПА со поддршка на договорот со Грција и најава за партиски коногрес на почетокот од ..
Пендаровски: Грција нема да го прекрши Договорот
Шекеринска за "Different": Македонија се извлече од Балканската кал, граѓаните немат ..
Ангелов: Саздо не го убија Албанци, го убија три свирепи, злобни и сурови лица

Шоубиз

Овие две мајки блеснаа на модниот настан во Верона
irina.bmp

Моделот Ирина Шајк и пензионираната тенисерка Ана Ивановиќ, рамо до рамо, беа меѓу најатрактивните гости на модниот настан во Верона. Девојките беа многу предизвикувачки, а Ирина одлучи да им покаже на папараците нејзината извонредна фигура по породувањето.

Две познати дами беа ѕвездите на промоцијата на познатиот моден бренд чии се заштитни лица.

Најпозната трудница и идна мајка, Ана прилично облечена со оглед на нејзиниот стил. Иако вестите за принова сè уште не се официјални, медиумите дури и ја сликаа вечерта за да го видат стомакот.

И Ирина, нејзината “колешка”, сега искусна мама, одлучи да одмори.

Таа се појави во зелен фустан, со длабок шлиц и изразено деколте.

 10.10.2017, 15:49  | L.E. | 108

 

© ZURNAL.mk

Aktuelno

 Шоубиз 

НОВИНСКА АГЕНЦИЈА "ЖУРНАЛ"

Димитрие Чуповски 4/2-11
Скопје, Република Македонија
Телефон: 02 3217 815
Е-пошта: info @ zurnal.mk

11009
© 2018 Журнал - Новинска агенција. Сите права се заштитени.
Овој материјал не смее да се складира, издава, емитува, препишува и повторно да се дистрибуира во каква било форма, без писмена дозвола од ЖУРНАЛ. Секој упад и злоупотреба на интернет страницата на ЖУРНАЛ е казнив по членовите 251 и 251a од КЗ на Република Македонија.