Журнал - Новинска агенција

Zurnal.mk

Ана Ивановиќ и сопругот заедно на стадион: Овој детаљ сите го коментираа! (Фото)

Рама со порака до Иванов: Албанскиот не е јазик на непријателот
Четворица обвинители реагираат: На Бобан Илиќ требало да му се суди за убиство
Судир меѓу нотарите и адвокатите за Законот за нотаријат
ВМРО-ДПМНЕ: Заев и Џафери ја доведоа во прашање и препораката за преговори за ЕУ

Шоубиз

Ана Ивановиќ и сопругот заедно на стадион: Овој детаљ сите го коментираа! (Фото)
anna_2.jpg

Ана Ивановиќ заедно со сопругот Бастијан Швајнштајгер за прв пат гледала американски фудбал.

 

Парот заедно се појави на стадион, а еден детаљ на сите им го сврте вниманието.

Ана и Швајни носеле идентични дресови кои биле направени специјално за нив и двајцата го носеле истиот број 31.

Многу сум возбудена поради нашиот прв натпревар од американскиот фудбал, напишала Ана.

 10.10.2017, 15:46  | L.E. | 92

 

© ZURNAL.mk

Aktuelno

 Шоубиз 

НОВИНСКА АГЕНЦИЈА "ЖУРНАЛ"

Димитрие Чуповски 4/2-11
Скопје, Република Македонија
Телефон: 02 3217 815
Е-пошта: info @ zurnal.mk

17653
© 2018 Журнал - Новинска агенција. Сите права се заштитени.
Овој материјал не смее да се складира, издава, емитува, препишува и повторно да се дистрибуира во каква било форма, без писмена дозвола од ЖУРНАЛ. Секој упад и злоупотреба на интернет страницата на ЖУРНАЛ е казнив по членовите 251 и 251a од КЗ на Република Македонија.