МАКЕДОНИЈА РЕГИОН СВЕТ ЕКОНИМИЈА ХРОНИКА СПОРТ КУЛТУРА КОЛУМНИ TRENDING KITCHEN ШОУБИЗ ЗДРАВЈЕ ЗАНИМИЛИВОСТИ ТЕХНОЛОГИЈА АВТО
СДСМ: Ниту една постапка на Мицкоски нема да го запре напредокот на Македонија
Заев: Голема поддршка е што Словенија е точка за контакт со НАТО
Ерјавец: Словенија ја разбира жртвата што ја прави Македонија и дава безрезервна подд..
Сослушано обезбедувањето, блиски роднини на Груевски нема да сведочат
Шоубиз

Огњен Врањеш: Таа ги одбра парите, наместо љубовта!

Рада Манојловиќ во Скопје: Пејачката била гостинка на Шенки Версаче! (Фото)

Поради закана со бомба, уапсен синот на Лајонел Ричи..
Тамара Тодевска ги сподели првите фотографии од лицето на слаткото синче Дарен..
ТВ водителката Бојана Скендеровски му останала должна голема сума на пари на екс..
Се разголеа Саша Ковачевиќ и неговата девојка (Фото)..
Љубовниот живот на Карлеуша – Од мафијаши, преку бизнисмени до фудбалери..
Никол Шерцингер и Адриана Лима заедно на ревија во Берлин..
Хелена Кристенсен – фатална жена во црно (Фото)..
Емина Јаховиќ призна дека повторно е со турскиот милионер..
Јала Брат, Буба Корели и Николија на 9 февруари во Скопје..
Брајан Адамс со нова песна и нов албум..
Карлеуша доживеала нервен слом поради скандалот, завршила во болница..
Дејвид Боуви прогласен за најдобар изведувач на 20 век..
Путин и фрлил око на Цеца: Српските медиуми пишуваат дека рускиот претседател це..
Има 43 години, прекрасна девојка: Себастијан Рули, заводникот од серијата Руби, ..
Нови детали за порно аферата на Карлеуша: Пејачката пред своите ќерки Врањеш го ..
Викторија Бекам користи крем од сопствената крв кој чини 1 200 фунти (Фото)..
Мадона оди на Евровизија, но за која земја?!..
Дејвид Боуви прогласен за најдобар изведувач на 20. век..
Прва реакција на Душко Тошиќ, објави фотографија..
Мадона ќе пее на „Евросонг“ во Израел..
Ја споредија со Моника Белучи: Вака изгледа Нина Бадриќ без грам шминка (Фото)..

Страница 1 од 238

..
НАЈЧИТАНИ ОД ШОУБИЗ
Ми го уништи животот, Душко веќе не ми верува: И се распаѓа бракот на Карлеуша
Рада Манојловиќ во Скопје: Пејачката била гостинка на Шенки Версаче! (Фото)
Нови детали за порно аферата на Карлеуша: Пејачката пред своите ќерки Врањеш го претставувала како доктор? (Фото)
ТВ водителката Бојана Скендеровски му останала должна голема сума на пари на екс сопругот Огнен!
И Дара Бубамара ја прокоментира порно аферата на Јелена Карлеуша
Сите ги сакаа нејзините облини, но поради момчето мораше да ослаби:„Знам дека претерав“
МАРКЕТИНГ ИМПРЕСУМ КОНТАКТ

© 2009-2019 НОВИНСКА АГЕНЦИЈА „ЖУРНАЛ“.
Димитрие Чуповски 4/2-11, Скопје, Република Македонија. Телефон: 02/3217-815
Сите права се задржани.
Овој материјал не смее да се складира, издава, емитува, препишува и повторно да се дистрибуира во каква било форма, без писмена дозвола од ЖУРНАЛ.
Секој упад и злоупотреба на интернет страницата на ЖУРНАЛ е казнив по членовите 251 и 251a од КЗ на Република Македонија.