Zhurnal - Agjenci e lajmeve

Zhurnal.mk

Журнал Инфо

Журнал Инфо

ул. 11 Октомври 2 / 6-4
1000 Скопје
Македонија
Тел:  02 3217 815    &    Фак:  02 3217 817
Е-пошта: info @ zurnal.mk


НОВИНСКА АГЕНЦИЈА "ЖУРНАЛ"

Димитрие Чуповски 4/2-11
Скопје, Република Македонија
Телефон: 02 3217 815
Е-пошта: info @ zurnal.mk

Вести Економија Xроника Спорт Култура Колумни Интервјуа Шоубиз Живот Авто
© 2017 Журнал - Новинска агенција. Сите права се заштитени.
Овој материјал не смее да се складира, издава, емитува, препишува и повторно да се дистрибуира во каква било форма, без писмена дозвола од ЖУРНАЛ. Секој упад и злоупотреба на интернет страницата на ЖУРНАЛ е казнив по членовите 251 и 251a од КЗ на Република Македонија.